Érettségire felkészítő programok középiskolásoknak

2021. szeptember 20, hétfő

Érettségire felkészítő tábor és Féléves, hétvégi előkészítő program indul a #pécsiorvosin

1. Érettségire felkészítő tábor

Készülj velünk az érettségire és nyerj betekintést az egyetemi életbe!

Korlátozás nélkül bármilyen korú diáktól (akár már nem diáktól is) elfogadunk jelentkezést.

Felkészítő táborainkat a mai magyar felvételi rendszerhez igazítjuk. Az őszi táborban az emelt szintű érettségire készítjük fel a jelentkezőket biológia, fizika, kémia tantárgyakból, valamint az idei évben kiegészítettük programtáblázatunkat különféle kutatóintézetlátogatásokkal és szabadidős programokkal. Az 5 napos intenzív felkészítő oktatás mellett, így lehetőség nyílik Intézeteinkkel, az egyetemi rendszerrel és felsőbb éves mentorainkkal is megismerkednetek, akik az érettségi felkészüléshez szükséges fontos információkon kívül az egyetemi élet minden apró tudnivalóját is megosztják Veletek.

Az őszi előkészítő tábor időpontja: 2021. október 23-27.

Tábor helyszíne: PTE ÁOK Elméleti tömb oktatótermei (7624 Pécs, Szigeti út 12.)

A tábori oktatás költsége étkezéssel (reggeli, ebéd, vacsora) együtt 25.000 Forint/fő.

További információ és jelentkezés az alábbi linken:

Jelentkezés határideje: 2021. október 18.

2.FÉLÉVES, HÉTVÉGI ELŐKÉSZÍTŐ PROGRAM

Ha egy intenzívebb és sokkal mélyebb felkészítő programot szeretnél választani, akkor Neked a fél éven át tartó hétvégi előkészítő programunkat ajánljuk.

Az idei évben az emelt szintű érettségire való felkészülés elősegítése érdekében, 6 hónapon át tartó előkészítő tanfolyamot indítunk biológia fizika kémia tárgyakból, modulonként.

Jelen pandémiás helyzetre való tekintettel a tanfolyamot kétféleképpen indítjuk el:

• online formában, Teams platformon keresztül
    (Az oktatás formája teljes értékű, élő előadás formájában zajlik. Ajánljuk azoknak a diákoknak, akik vidéken élnek és a beutazás nehézséget okozhat.)
  • személyes jelenlétet igénylő helyszíni oktatással, az egyetem területén
    (A pandémiás helyzetre való tekintettel a változás jogát fenntartjuk. A felkészítőn való részvétel csak és kizárólag védettségi igatózolvánnyal lehetséges.)

Nincs több stressz, csak sikeres érettségi!

Jelentkezni mind a kettő típusú programra az alábbi online jelentkezési lap kitöltésével lehetséges.

Bővebb információ és JELENTKEZÉS

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ 2021. OKTÓBER 20.