Érettségi vizsgára felkészülést támogató felületek

2021. április 13, kedd

Kedves Diákok!

A jelenlegi helyezet mindannyiunk számára nehéz! Összegyűjtöttünk néhány hasznos felületet, mely segítségetekre lehet a biológia, fizika, kémia érettségire való felkészülésben.

Érettségi vizsgatárgyak részletes követelményei (Forrás: Oktatási Hivatal)

On-line elérhető tananyagok:

Korábbi évek érettségi feladatsorait, a megoldókulcsokat megtaljátok az Oktatási Hivatal oldalán.

Ne felejtsétel el ez az időszak, most nem szünet, továbbra is az aktív felkészülés időszaka.

Bármilyen kérdés, probléma esetén a felkészüléssel kapcsolatban igyekszünk segítséget nyújtani, keressetek minket az alábbi elérhetőségeink egyikén:

info@aok.pte

@pteaokfelvi

@pecsiorvosi

Valamint hallgató mentorainkhoz is fordulhattok, akik segítenek Nektek abban, hogy hiteles információk birtokában valós képet tudjatok formálni a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi és Gyógyszerésztudományi Karáról, képzéseinkről, mely segít a pályaválasztási, egyetemválasztási döntés meghozatalában.

Általános Orvostudományi Kar mentorai
Gyógyszerésztudományi Kar mentorai

Felvételi Hírportálunkon pedig minden aktuális felvételiről szóló hírről tájékozódhattok:

felvi.aok.pte.hufelvi.gytk.pte.hu