Tavaszi tábor középiskolás diákok részére - elindult a jelentkezés

2017. január 31, kedd

Kedves Érettségire Készülő diákok!

Ezúton értesítünk, hogy a PTE ÁOK Tehetségért Mozgalom szervezete a 2015/2016. tanévben is szervez érettségire felkészítő konzultációs táborokat középiskolás tanulók számára. Korlátozás nélkül bármilyen korú diáktól (akár már nem diáktól is) elfogadunk jelentkezést. Felkészítő táborainkat a mai magyar felvételi rendszerhez próbáljuk igazítani. A táborban az emelt szintű érettségire készülőknek több, nehezebb és izgalmasabb feladatokat is ismertetünk.

A tavaszi előkészítő tábor időpontja: 2017. április 12-15.

Regisztráció, tábor megnyitása: 2017. április 12., 17:00 óra

Tábor helyszíne: PTE ÁOK Elméleti tömb oktatótermei (7624 Pécs, Szigeti út 12.)

Amennyiben igazolás szükséges az iskola felé a részvételről, a hiányzás igazolására, azt az utolsó részvételi napon kiállítjuk.

A tábort hagyományosan a Kar egy neves professzorának előadásával nyitjuk meg. A tábor folyamán biológia, kémia és fizika órákat tartunk, ezen kívül az egyetem kutatóintézeteibe is szervezünk látogatásokat.

A tavaszi  táborban is nagy hangsúlyt fektetünk a szabadidős programokra! Minden este közösségi programokon vehetsz részt, ahol felsőbb éves hallgatóinkkal is találkozhattok, beszélgethettek.

A tábori oktatás költsége étkezéssel együtt 15.000 Forint, étkezés nélkül 12.000 Forint. Ezen összeget az online jelentkezés után, a válaszlevélben megadott számlaszámra történő átutalással lehet befizetni. A jelentkezés akkor válik érvényessé, miután az átutalási bizonylatot a tm@aok.pte.hu e-mail címre elküldik.

A jelentkezés során 20%-ék kedvezményt biztosítunk, azon jelentkezők számára, kik részt vettek korábbi TM táborainkban, illetve azon jelentkezők számára akik egyidejűleg, csoportosan (5 fő vagy annál több) jelentkeznek.

Igény esetén kollégiumi szállásról is gondoskodunk. A táborozókat egy közeli középiskolai kollégiumban fogjuk tudni elszállásolni a tábor idejére 2800 -3500 Ft/éj áron, amit a tábori regisztrációnál kell rendezni. A messzebbről érkezők a tábor kezdete előtti napon már beköltözhetnek, ezt az igényt kérjük e-mailben jelezni a tm@aok.pte.hu címen!

Jelentkezni az alábbi linken található jelentkezési lap kitöltésével lehet.

Jelentkezés határideje: 2017. március 30.

A táborba maximum 60 főt tudunk fogadni. A regisztráció a befizetési bizonylat tm@aok.pte.hu e-mail címre történő elküldésével válik érvényessé.

Sok szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!